fbpx

Zamówienie krok po kroku

Jak to działa?

1. Twoje potrzeby i marzenia

 Pracownia Stolarska powstała z myślą o spełnianiu Waszych marzeń. Przestrzeń wpływa na nasze samopoczucie, więc moją misją jest sprawienie, by dom stał się miejscem gdzie czujesz się dobrze –wieczorem w łazience czy sypialni lub w ciągu dnia w salonie albo w kuchni. Napisz o swoim wnętrzarskim marzeniu, prześlij inspirację, zdjęcie, cokolwiek Ci się kojarzy z Twoją wizją! 

2. Poznajmy się

Po otrzymaniu Twojej wiadomości, skontaktujemy się z Tobą – nie jest to nic zobowiązującego, zapewne będziemy mieć trochę pytań o szczegóły, wstępnie porozmawiamy o możliwościach i Twoich potrzebach tak, abyśmy mogli przedstawić Ci zarys projektu i porozmawiać wstępnie o kosztach. Konsultacja jest w pełni bezpłatna i poparta prawie 20-sto letnim doświadczeniem w projektowaniu i wykonywaniu mebli.

3.Projekt i wizualizacja

Po Poznaniu Twoich potrzeb i Twoim dalszym zainteresowaniem co do realizacji wykonamy dla Ciebie projekt i wizualizację Twoich mebli. Wtedy też będzie pora na wszystkie szczegóły – od faktury płyty, przez kolory, uchwyty, klamki, zawiasy i cały osprzęt. Nie będzie to więc szkic na matce papieru, a profesjonalna, zwymiarowana wizualizacja ze szczegółowym opisem i wycena – tak, aby rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące wykonania. Jeżeli nie zdecydujesz się na realizację projektu przez naszą pracownię – możesz kupić sam obliczony i policzony projekt.

4. Realizacja

Realizujemy? Tak? Wspaniale! Rozpoczynamy pracę nad Twoją wymarzoną przestrzenią, a cena usługi projektu i wizualizacji zostanie odjęta od ceny końcowej.

5.Wielki finał

Wszystkie realizacje objęte są gwarancją i opieką serwisową w razie awarii. Zwykle też przy odbiorze przekażemy garść porad dotyczących dbania o meble – szczególnie tych wykonanych z bardziej egzotycznych materiałów. Oczywiście nie oznacza to, że całkowicie się żegnamy – w razie jakichkolwiek pytań czy problemów (a może następnych realizacji?) jesteśmy dostępni i służymy pomocą.

1/ Konsultacja

Porozmawiajmy o tym co chcesz
Darmowo
  • Konsultacja Twojego pomysłu
  • Porada dotycząca realizacji
  • Przedstawienie wstępnej wyceny

2/ Projekt i wizualizacja

Zaplanujmy to
Umowa
  • Projekt architektoniczny mebli
  • Projekt architektoniczny mebli i profesjonalna wizualizacja rozwiązania
  • Przy realizacji zlecenia i podpisaniu umowy na realizację – cena za projekt wynosi 0zl.

3/ Realizacja meblarska

Meblujemy!
Umowa
  • Wykonanie mebli, montaż wraz z dowozem
  • Opieka serwisowa
  • Przy realizacji z Twojego projektu – bezpłatna dodatkowa konsultacja i sprawdzenie projektu na wypadek ewentualnych błędów.