fbpx

O Pracowni

Nazywam się Tomasz Dutkowski i od prawie dwudziestu lat zajmuje się tworzeniem mebli. Początki były skromne – proste szafy i małe aneksy kuchenne, zwykle w pastelowych kolorach tak charakterystycznych dla początku obecnego milenium.

Od tamtej pory przez moje piły przewinęły się tysiące metrów kwadratowych płyt, przez ręce przeszło miliony śrub i setki tysięcy zawiasów i prowadnic. Stworzyłem tysiące przestrzeni – kompletnych kuchni, garderób, łazienek czy mebli w salonie. Oprócz tego uratowałem od śmierci z rąk korników setki starych mebli – często takich, z którymi właściciel związany był sentymentalnie. Tworzyłem schody, podłogi, ostatnio nawet dokonałem zabudowy drewnianej w motorówce. To wszystko zwieńczone zadowoleniem Klientów, często takich, którzy kontakt do mnie dostało od swoich zadowolonych znajomych.

Pracownia jest dla Ciebie

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie – wiem, że nie ma dwóch takich potrzeb i dwóch takich samych wymagań co do finalnego wyglądu kuchni czy łazienki. Twój pomysł jest najważniejszy, a ja chętnie pomogę Ci go zrealizować.

Masz pytanie?